США не мають наміру розміщувати ракети в Україні – Байден


Також вони не відправлятимуть війська воювати на території України.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП


Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден наголошує, що його країна не має наміру розміщувати ракети в Україні.


Про це Байден сказав під час звернення стосовно ситуації на кордонах Росії і України, інформує UAINFO.org.


Байден пояснив, що ніхто не погрожує Росії.


"Дозвольне мені там само чітко роз’яснити те, чого ми не робимо: Сполучені Штати і НАТО не є загрозою для Росії. Україна не погрожує Росії. Ані США, ані НАТО не мають ракет в Україні. Ми не маємо планів також розміщувати їх там. Ми не робимо мішенню народ Росії. Ми не прагнемо дестабілізувати Росію", — наголосив Байден.


Також президент США звернувся до громадян РФ. "Ви не є нашим ворогом. І я не вірю, що ви хочете криваву руйнівну війну проти України, — країни і народу, з якою ви поділяєте такі глибокі сімейні зв’язки, історію і культуру", — заявив Байден.


При цьому, як заявив Байден, ніхто не прагне прямої конфронтації з Росією, але Росія зробить мішенню американців в Україні, то послідує рішуча реакція.


Також він наголосив, що його країна не відправлятиме війська воювати в Україні.


"Я не відправлю американських військовослужбовців воювати в Україні. Ми постачаємо українським військовим устаткування, щоб допомогти обороняти себе. Ми забезпечили підготовку, поради та розвідувальні дані з цією самою метою. І не сумнівайтесь, що Сполучені Штати захищатимуть кожен клаптик території НАТО з усією силою американської потужності", — заявив Байден.


Він зазначив, що якщо відбудеться напад на одну з країн-членів НАТО, то це означатиме напад на усіх краін-членів Альянсу.


Таким чином Байден запевнив у відданості 5-й статті Вашингтонського договору про створення НАТО.


Він сказав, що США вже відреагували на нарощення військ РФ і відправили додаткові американські сили для зміцнення східних рубежів НАТО.

Источник: Компромат СНГ