IM BLOG

блоги, новости и криминал

Львів’ян та гостей міста запрошують на Свято пампуха та безкоштовне частування

Львів’ян та гостей міста запрошують на Свято пампуха та безкоштовне частування

Музеї народної архітектури ім. Климентія Шептицького запрошує гостей на Свято пампуха. 18-19 січня у Шевченківському гаю відбудеться свято, на якому гостей безкоштовно пригощатимуть пампухами.

Як повідомили організатори, свято відбудеться у Львові вже водинадцяте.

Як і минулоріч свято відбудеться в Шевченківському гаю

«Найвправніші львівські господині випікають сотні пампухів, хваляться рецептами та новими кулінарними знахідками, частують усіх відвідувачів та встановлюють свої «смачні рекорди». Всі гості свята долучаться до давніх галицьких звичаїв, насолоджуватимуться виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів. Ну, і звичайно, в програмі свята апетитні частування: кожного відвідувача свята безкоштовно частуватимуть пампушками», – розповіли організатори.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4
Фото організаторів

Під час свята всі охочі зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах: на найкращий вертеп, на найшвидше поїдання пампухів, на найкращу господиню, на звання «Наймилішого ангелика» та «Найкапоснішого чортика».

До слова, на V Міському фестивалі «Свято пампуха» у 2010 році львівські господині випекли і виклали пампуховий малюнок із 7040 різдвяних пампушків, який мав розміри 4 на 10 метрів, що увійшов до Книги рекордів Гіннеса.

Вартість квитків: дитячий (до 12 років) – 30 грн, дорослий – 50₴ Більше інформації про подію за посиланням.


Джерело статті: “https://zaxid.net/lvivyan_ta_gostey_mista_zaproshuyut_na_svyato_pampuha_ta_bezkoshtovne_chastuvannya_n1495890”