IM BLOG

блоги, новости и криминал

Виверження вулкана на Філіппінах: з’явилися неймовірні фото і відео

У неділю, 12 січня, на Філіппінах прокинувся вулкан Тааль. Влада країни екстрено евакуює жителів, аеропорт Маніли тимчасово припинив роботу. Наразі повідомлень про постраждалих і жертви немає.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Deutsche Welle.Loading...

Вулкан розташований приблизно в 80 км на південь від столиці Маніла. Він підвищив свою активність, випускаючи стовп попелу, висота якого досягла одного кілометра. Через це рятувальники почали евакуацію шести тисяч чоловік з найбільш близьких до вулкану населених пунктів Сан-Ніколас, Балеті і Талисай. В цілому в провінції Батангас в найближчі дні евакуація може торкнутися близько 300 тисяч чоловік.

Крім того, в районі вулкана зафіксовано землетрус, магнітуда якого досягла рівня 3,9. Рівень небезпеки в цьому регіоні за день виріс з двох до чотирьох за п’ятибальною шкалою. За даними сейсмологів, виверження вулкана може статися в найближчі години або дні.

Виверження вулкана на Філіппінах: з’явилися неймовірні фото і відео

Нагадаймо, 18 жовтня на острові Сицилія розпочалося нове виверження вулкану Етна, що супроводжувалося помітним посиленням сейсмічної активності. Його зафіксували фахівці Національного інституту геофізики і вулканології Італії (Ingv).

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/13/viverzhennya-vulkana-na-filippinah-z-yavilisya-nejmovirni-foto-i-video/”