IM BLOG

блоги, новости и криминал

Північна Корея попередила про хмару «жовтого пилу», що несе COVID-19 з Китаю

Влада Північної Кореї попередила своїх громадян про хмару «жовтого пилу» з Китаю, яка може принести з собою коронавірус.

Об этом сообщает Компромат 2.0Про це повідомляє BBC.


Жителів КНДР закликали залишатися в своїх будинках і не виходити на вулиці. Відразу після попередження вулиці столиці Пхеньяна майже повністю спорожніли.


Через пилову хмару, що рухається з боку Китаю, в Північній Кореї також ввели заборону на зовнішні будівельні роботи.


Читайте також:
Північна Корея показала нову балістичну ракету, яка здатна долетіти до США


Жовтий пил — це пісок і пил з пустель Монголії і Китаю, які потоки повітря переносять через промисловий Китай в бік Північної і Південної Кореї. Жовті пилові бурі відбуваються в певну пору року. З пиловими бурями переносяться токсичні речовини, які провокують проблеми зі здоров’ям в обох країнах.


Наразі немає встановленого зв’язку між сезонними пиловими бурями і поширенням COVID-19.


Газета Нодон сінмун, рупор Трудової партії Кореї, заявила, що «всі працівники… повинні серйозно поставитися до небезпеки вторгнення шкідливих вірусів».


Північнокорейські державні ЗМІ повідомили, що той факт, що коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом, означає, що вони «повинні серйозно поставитися до жовтого пилу».


Читайте також:
Кім Чен Ин заявляє про відсутність у Північній Кореї коронавірусу


За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань США, коронавірус може залишатися в повітрі «протягом кількох годин». Однак люди таким чином заражаються вкрай рідко, особливо на відкритому повітрі.


Південнокорейські ЗМІ також спростували заяву КНДР про те, що жовтий пил з Китаю може поширити COVID-19.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-kndr-zayavili-pro-zhovtiy-pil-z-kitayu-shcho-nese-koronavirus-ostanni-novini-50119500.html”