IM BLOG

блоги, новости и криминал

Економіка Єврозони скоротиться не на 5%, а на 8-12% – ЛагардГолова Європейського центрального банку Крістін Лагард вважає, що нові обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, які зараз впроваджуються в країнах Європи, додадуть невизначеності для підприємств та домогосподарств.

Об этом сообщает Русский слон


Про це повідомляє Reuters.


Нові обмеження щодо повсякденного життя в зоні євро, пов’язані з пандемією коронавірусу, посилюють економічну невизначеність, підкреслюючи необхідність продовження впровадження полегшеної фіскальної та монетарної політики, заявила Лагард.


"Зрозуміло, що як фіскальна підтримка, так і підтримка грошово-кредитною політикою мають залишатися в дії стільки часу, скільки це необхідно", — додала вона.
Тож урядам, на її думку, необхідно продовжувати послаблену фіскальну та монетарну політику.


Економіка єврозони може скоротитися на 8-12% цього року на тлі негативного впливу пандемії коронавірусу COVID-19, заявила Лагард в ході онлайн-виступу на заході для молоді, організованому Європейським парламентом.


Вона зазначила, що "м’який" сценарій прогнозу розвитку економіки протягом 2020 року, згідно з яким зниження ВВП єврозони становитиме 5%, "вже застарів".


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/19/666389/”