IM BLOG

блоги, новости и криминал

"Море по коліна...": "Британський підводник з’явився п’яним на вивантаження ядерних ракет", - ЗМІ

Офіцер мав командувати вивантаженням 16 ядерних ракет з підводного човна.

Британський офіцер-підводник з’явився п’яним на вивантаження ядерних ракет і був відсторонений від служби. Про це пише The Sun, передають .

Об этом сообщает Сергей Доренко

Інцидент стався, коли субмарина Королівських ВМС Vigilant стояла в доці бази “Кінгз-Бей” в штаті Джорджія (США).

Лейтенант-командер на ім’я Лен Лув, який повинен був прийняти командування системою, з’явився на борт підводного човна в стані алкогольного сп’яніння. Також, за словами джерел, офіцер приніс з собою смажену курку.

Нетверезий офіцер спробував командувати вивантаженням 16 ядерних ракет Trident з підводного човна. Військовий, якого Лук повинен був змінити, зрозумів, що той нетверезий, і доповів про це начальству.

Лейтенанта, який провинився, відправили назад на базу в Шотландію, до якої приписаний підводний човен. Щодо нього проводиться розслідування.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/more-po-kolina-brytanskyi-pidvodnyk-ziavyvsia-pianym-na-vyvantazhennia-iadernykh-raket--zmi-349123.html”