IM BLOG

блоги, новости и криминал

У Японії призначили нового прем’єр-міністра

Йосихиде Суга затверджений на посаді прем’єр-міністра Японії. За нього проголосувала більшість депутатів нижньої палати парламенту.
Фото — kyodonews.net

Йосихиде Суга затверджений на посаді прем’єр-міністра Японії. За нього проголосувала більшість депутатів нижньої палати парламенту.

Об этом сообщает Политика

Як пише The Guardian, Суга заявив, що продовжить зовнішньополітичний курс свого попередника, зокрема, зазначив, що Японія збирається обговорювати з Росією приналежність Південно-Курильських островів.

Йосихиде Суга буде на цій посаді до вересня наступного року, після чого повинні пройти нові вибори.

Нагадаємо, попередній очільник уряду Сіндзо Абе очолював японський уряд найдовше у новітній історії країни час — майже вісім років. У серпні він двічі лягав у лікарню, при цьому в його оточенні не виключали, що через стан здоров’я він не зможе завершити прем’єрські повноваження.

Як відомо, «Слово і діло» запустило новий проєкт Politkarma для відстеження виконання програм президентів, політичних партій, урядів і мерів. Уже можна перевірити, на скільки відсотків той чи інший політик (партія, уряд) виконали свою програму, і дізнатися подробиці.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/09/16/novyna/svit/-yaponiyi-pryznachyly-novoho-premyer-ministra”