IM BLOG

блоги, новости и криминал

Голова МОЗ очолив список Слуги народу на виборах в Одеську облраду

Партія Слуга народу включила міністра охорони здоров’я, ексглаву Одеської облдержадміністрації Максима Степанова першим номером до списку кандидатів в депутати Одеської обласної ради.

Об этом сообщает Москов постскриптумЗа інформацією Думської, відповідне рішення було прийнято на партконференції в Одесі.


Другим номером у списку Слуги народу на виборах до облради йде нардеп і колишній віцегубернатор Сергій Колебошин, третім — підприємець Григорій Діденко, четвертим — депутат Одеської облради Ірина Ковалишен, п’ятим — директор обласного департаменту соціальної та сімейної політики Лілія Коваленко.


До міськради Одеси від президентської партії будуть балотуватися артист Олег Філімонов, банкір Вадим Мороховський, заступник директора Одеського худмузею Олександра Ковальчук, шахістка Наталія Жукова та ректор Одеського університету Мечникова Ігор Коваль.


Читайте також:
  • Доктор філософії та комік. Хто такий кандидат від Слуги народу Олег Філімонов, який боротиметься за посаду мера Одеси
  • Нардеп Лерос оприлюднив список кандидатів від Слуги народу на місцевих виборах у Києві


Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року. У поточному році вони пройдуть в умовах пандемії коронавірусу.


5 вересня стартувала передвиборча кампанія. 15 вересня розпочався процес офіційного висунення кандидатів в депутати місцевих рад і на посади сільського, селищного, міського голів.


Слухайте подкаст на Радіо НВ. Програма Новий день: Як відрізнити агітацію від підкупу? — аналітик про місцеві вибори
Радіо НВ · Новий день: Як відрізнити агітацію від підкупу? — аналітик про місцеві вибори


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/stepanov-balotuyetsya-v-odesku-oblradu-novini-odesi-50112259.html”