IM BLOG

блоги, новости и криминал

Працівників локомотивного депо станції "Дарниця" підозрюють в розкраданні 74 тонн дизельного палива

Шість працівників локомотивного депо станції “Дарниця” Регіональної філії “Південно-Західна залізниця” підозрюють в організації схеми розкрадання паливно-мастильних матеріалів для тепловозів. За даними слідства, в період 2016-2017 років вони розікрали близько 74 тонн дизельного палива.

Об этом сообщает Редакция news

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби прокуратури Києва.

Як повідомляється, згідно з матеріалами слідства, в період 2016-2017 років працівники локомотивного депо, діючи у змові, з допомогою спеціального обладнання зливали дизельне паливо з тепловозів у підготовлені ємності.

Створюючи видимість економії паливно-мастильних матеріалів, учасники схеми кожен раз зливали дизель в обсязі не менше 100 літрів, а в цілому за вказаний період розікрали близько 74 тонн пального. Збитки становлять понад мільйон гривень.

Викрадене дизпаливо надалі реалізовувалося стороннім особам за цінами, значно нижче ринкових.

Повідомляється, що слідство у кримінальному провадженні ще триває, перевіряється причетність до скоєння злочину інших осіб. Досудове розслідування здійснюється слідчими Голосіївського Управління поліції ГУ Нацполиции Києва.

Нагадаємо, прокуратура Києва під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні встановила, що КП “Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва” у квітні 2020 року з порушеннями здійснило закупівлю послуг з будівництва на відрізку Великої окружної дороги. Прокуратурою подано позов до суду про визнання договору недійсним.Джерело статті: “http://povin.com.ua/299830-05-07.html”