IM BLOG

блоги, новости и криминал

Коронавірус в Україні: у МОЗ допустили, що перехворіти може від 7 до 22 мільйонів жителів

REUTERS/Valentyn Ogirenko

Об этом сообщает Футляр от виолончели

В Україні вже діагностовано понад 200 випадків коронавірусу

REUTERS/Valentyn Ogirenko


Виконуючий обов’язки директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін заявив, що від 7 до 22 млн українців можуть перехворіти коронавірусом.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

«Якщо ми промоделюємо ситуацію з розвитком коронавірусу навіть на рівні держави, то, за різними оцінками, від 7 до 22 млн мають перехворіти серед населення України», — сказав він.

Читайте також:
  • Чи можна гуляти під час карантину та чи очікувати покращення ситуації з COVID-19 улітку. Інтерв’ю НВ з авторитетним вірусологом
  • Коронавірус біля воріт. Наскільки готова українська медицина протистояти епідемії?

За словами Кузіна, вмирає в середньому кожен сотий хворий.

«Якщо підсумувати, то це дуже велика цифра в абсолютних… Це порушення життєдіяльності країни, це дуже багато людей, які дійсно можуть не залишитися в живих після такої пандемії», — сказав чиновник.

Згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров’я, станом на ранок 27 березня, в Україні лабораторно підтверджено 218 випадків зараження коронавірусом. П’ятеро людей померли. Четверо пацієнтів уже одужали.

У світі вже зафіксовано понад 500 тисяч випадків зараження коронавірусом, від його ускладнень померло понад 24 тисячі осіб.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-moz-rozpovili-skilki-ukrajinciv-mozhut-zahvoriti-na-koronavirus-novini-ukrajini-50078506.html”