IM BLOG

блоги, новости и криминал

У Харкові незаконно будують гаражний кооператив – міськрада (фото)

У Харкові незаконно будують гаражний кооператив – міськрада (фото)

Будівельні роботи проводяться по вулиці Ньютона у Харкові (на перехресті пров. Федоренка, вул. Уграїцького та вул. Федоренка).

Об этом сообщает Преступная Россия

Будівництво гаражного кооперативу розпочалося у 2018 році. Однак в єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, будь-яка інформація щодо данного об`єкту відсутня, що є порушенням ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Про це йдеться у зверненні Інспекції державно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міськради до керівників національної поліції та прокуратури. Згідно з документом, інспектори простили внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення та розпочати досудове розслідування.

«Суспільна небезпека даних протиправних дій полягає, насамперед, у порушенні під час проведення будівельних робіт правил пожежної безпеки, санітарного благополуччя населення, державних будівельних норм та стандартів, що може призвести до тяжких та непередбачуваних наслідків», – йдеться у зверненні.

В облпрокуратурі повідомили, що почали слідство за ст. 356 КК України – «Самоправство». Правопорушення карається штрафом, виправними роботами або арештом до 3 місяців. За даними публічної кадастрової карти України, на території, де проводиться будівництво гаражних боксів, вказано, що дана ділянка являється приватною власністю, а цільове призначення землі – для будівництва і обслуговування житлового будинку. Лиш один шматок забудованої території вважається ділянкою для індивідуальної гаражної побудови.

Коли на місце робіт прибули журналісти МГ «Об`єктив» на території з’явилися невідомі чоловіки, які частково перешкоджали знімальному процесу.

На місці продовжують вести роботи, однак жодних позначок, які б дозволяли ідентифікувати забудовника, немає. Ті, хто працюють, про начальників не згадують і лиш запевняють – тут дійсно буде гаражний кооператив.



Джерело статті: “http://advocat-cons.info/index.php?newsid=60305”